Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 35,1% sub estimat

KIT ADULT HF/HDF/SCUF TU-300-24 hemofiltrare

Număr anunț
DA23012773
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
Furnizor / câștigător
INFOMED FLUIDS SRL (CUI RO16674718)
Cod CPV
33181520-3 · Consumabile pentru dializa renala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.550 RON
Valoare atribuită
12.040 RON 35,1% sub estimat
Data publicării
13.05.2019 12:50
Termen limită
19.05.2019 17:00
Data finalizării
14.05.2019 12:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.040 RON

din 18.550 RON estimat 35,1%

Adjudecat la 64,9% din estimat · economie 6.510 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.