Ofertă acceptată Cumpărare directă

cas oi

Număr anunț
DA23016736
Autoritate contractantă
COMPLEXUL REZIDENTIAL SFINTII APOSTOLI PETRU SI PAVEL BRAILA (CUI 4205742)
Furnizor / câștigător
MERIDIAN AGROIND SRL (CUI RO6675589)
Cod CPV
15541000-2 · Branza de masa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
403,60 RON
Valoare atribuită
403,60 RON
Data publicării
13.05.2019 15:01
Termen limită
19.05.2019 17:00
Data finalizării
14.05.2019 09:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

403,60 RON

din 403,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.