Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BRANZA PROASPATA DE VACA; KEFIR 0.900 L 3.6% GRASIME; SMAMTANA 0.5KG 25% GRASIME
- Număr anunț
- DA23005457
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PPROGRAM PRELUNGIT NR.52 (CUI 5105369)
- Furnizor / câștigător
- MOISI SERV COM SRL (CUI RO4069420)
- Cod CPV
- 15542000-9 · Branza proaspata (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 244,20 RON
- Valoare atribuită
- 244,20 RON
- Data publicării
- 13.05.2019 08:55
- Termen limită
- 18.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2019 09:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
244,20 RON
din 244,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro