Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 16,0% sub estimat
PAINE ALBA VP FEL 300G, PENTRU PERIOADA 15.05.2019-21.05.2019, CATE 80 DE BUC./ZI
- Număr anunț
- DA23023042
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA BUCSANI (CUI 15611436)
- Furnizor / câștigător
- TREI BRUTARI S.A. (CUI RO23784748)
- Cod CPV
- 15811100-7 · Paine (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 666,40 RON
- Valoare atribuită
- 560 RON 16,0% sub estimat
- Data publicării
- 14.05.2019 10:56
- Termen limită
- 19.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2019 15:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
560 RON
din 666,40 RON estimat
16,0%
Adjudecat la 84,0% din estimat · economie 106,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.