Ofertă acceptată Cumpărare directă

AUTORITATEA CONTRACTANTA ACHIZITIONEAZA PACHET PRODUSE ALIMENTARE

Număr anunț
DA23017832
Autoritate contractantă
CASA DE CULTURA ODOBESTI (CUI 4447223)
Furnizor / câștigător
PACO PROD SERV SRL (CUI RO8017008)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
118,54 RON
Valoare atribuită
118,54 RON
Data publicării
13.05.2019 15:53
Termen limită
19.05.2019 17:00
Data finalizării
14.05.2019 13:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

118,54 RON

din 118,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.