Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIONAREA DE CADOURI (DULCIURI) COPIILOR PRESCOLARI SI SCOLARI DE 1 IUNUE - ZIUA COPILILUI

Număr anunț
DA23017772
Autoritate contractantă
COMUNA SCHELA (CUI 3126381)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
15842300-5 · Dulciuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.615,94 RON
Valoare atribuită
9.615,94 RON
Data publicării
13.05.2019 15:49
Termen limită
18.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 16:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.615,94 RON

din 9.615,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.