Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE DE GRADINARIT
- Număr anunț
- DA23023525
- Autoritate contractantă
- COMUNA STRUNGA (CONSILIUL LOCAL STRUNGA) (CUI 4541041)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 16160000-4 · Diverse echipamente de gradinarit (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.607,79 RON
- Valoare atribuită
- 3.607,79 RON
- Data publicării
- 14.05.2019 11:12
- Termen limită
- 19.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2019 11:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.607,79 RON
din 3.607,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro