Ofertă acceptată
Cumpărare directă
NB150 EUROLITE masina de fum, 51701983
- Număr anunț
- DA23020854
- Autoritate contractantă
- OPERA NATIONALA BUCURESTI (CUI 4221314)
- Furnizor / câștigător
- SENIA COMPANY 999 SRL (CUI RO14165190)
- Cod CPV
- 31640000-4 · Masini si aparate cu utilizare specifica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.596 RON
- Valoare atribuită
- 3.596 RON
- Data publicării
- 14.05.2019 09:41
- Termen limită
- 19.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2019 13:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.596 RON
din 3.596 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro