Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ELECTRICE 130555

Număr anunț
DA23014995
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI JUDETUL BUZAU (CUI 4299437)
Furnizor / câștigător
I D M DINAMIC SRL (CUI RO7037953)
Cod CPV
31681000-3 · Accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
424,75 RON
Valoare atribuită
424,75 RON
Data publicării
13.05.2019 14:05
Termen limită
18.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 14:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

424,75 RON

din 424,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.