Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii analiza apa potabila

Număr anunț
DA23004874
Autoritate contractantă
Penitenciarul Margineni (CUI 4280248)
Furnizor / câștigător
BIOSOL PSI SRL (CUI RO13341727)
Cod CPV
71610000-7 · Servicii de testare si de analiza a compozitiei si a puritatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.352 RON
Valoare atribuită
1.352 RON
Data publicării
13.05.2019 08:13
Termen limită
18.05.2019 17:00
Data finalizării
14.05.2019 12:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.352 RON

din 1.352 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.