Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 3,3% sub estimat
STENT URETERAL MONO J CU GHID Catetr ureteral single Pigtail
- Număr anunț
- DA23022403
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Slobozia (CUI 4231768)
- Furnizor / câștigător
- NEW ELLE MEDICAL SRL (CUI RO27451231)
- Cod CPV
- 33181500-7 · Consumabile de uz renal (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.687 RON
- Valoare atribuită
- 3.567 RON 3,3% sub estimat
- Data publicării
- 14.05.2019 10:32
- Termen limită
- 19.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2019 16:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.567 RON
din 3.687 RON estimat
3,3%
Adjudecat la 96,7% din estimat · economie 120 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.