Ofertă acceptată Cumpărare directă

Costum popular traditional

Număr anunț
DA23017933
Autoritate contractantă
COMUNA ICOANA (PRIMARIA) (CUI 5139795)
Furnizor / câștigător
DULESCU D. GEORGEL PFA (CUI 31719481)
Cod CPV
18400000-3 · Imbracaminte speciala si accesorii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35.000 RON
Valoare atribuită
35.000 RON
Data publicării
13.05.2019 16:00
Termen limită
19.05.2019 17:00
Data finalizării
14.05.2019 09:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.000 RON

din 35.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.