Ofertă refuzată Cumpărare directă

Furnizare pachet birotica papetarie pentru Primaria Spantov Judetul Calarasi

Număr anunț
DA23028297
Autoritate contractantă
COMUNA SPANTOV (Consiliul Local Spantov) (CUI 4293957)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI RO4596543)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
308,40 RON
Valoare finală
308,40 RON
Data publicării
14.05.2019 13:59
Termen limită
19.05.2019 17:00
Data finalizării
14.05.2019 14:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.