Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartuse cerneala negru, cyan, magenta, yellow 920XL

Număr anunț
DA23016613
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02543 Iasi (CUI 24944464)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
Cod CPV
30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
624 RON
Valoare atribuită
624 RON
Data publicării
13.05.2019 14:57
Termen limită
18.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 16:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

624 RON

din 624 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.