Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ulei pentru instrumentar INSTRU CARE, 1x100ml/98000-01
- Număr anunț
- DA23001188
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Obstetrica-Ginecologie Dr. I.A. Sbarcea Brasov (CUI 4443183)
- Furnizor / câștigător
- LIAMED SRL (CUI RO10188824)
- Cod CPV
- 33190000-8 · Diverse aparate si produse medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 513,90 RON
- Valoare atribuită
- 513,90 RON
- Data publicării
- 10.05.2019 13:12
- Termen limită
- 18.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2019 10:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
513,90 RON
din 513,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro