Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pneuri pentru masini agricole

Număr anunț
DA22981140
Autoritate contractantă
Comuna Beciu (Primaria comunei Beciu) (CUI 16380674)
Furnizor / câștigător
NEXXON SRL (CUI 8509728)
Cod CPV
19511200-3 · Camere de aer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.630,41 RON
Valoare atribuită
3.630,41 RON
Data publicării
09.05.2019 08:38
Termen limită
18.05.2019 17:00
Data finalizării
14.05.2019 10:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.630,41 RON

din 3.630,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.