Ofertă acceptată Cumpărare directă

Telecomanda sirena AS422 cu simboluri

Număr anunț
DA23025623
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta BANAT al Judetului Timis (CUI 4250794)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI RO9434372)
Cod CPV
38822000-3 · Sirene telecomandate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.362 RON
Valoare atribuită
1.362 RON
Data publicării
14.05.2019 12:25
Termen limită
19.05.2019 17:00
Data finalizării
14.05.2019 13:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.362 RON

din 1.362 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.