Ofertă acceptată
Cumpărare directă
EI2 60 730 x 830 ral 7035
- Număr anunț
- DA23020446
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA ARAD (CUI 13934937)
- Furnizor / câștigător
- BRIXIA SRL (CUI RO11747223)
- Cod CPV
- 44221220-3 · Usi ignifuge (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 928,18 RON
- Valoare atribuită
- 928,18 RON
- Data publicării
- 14.05.2019 09:25
- Termen limită
- 19.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2019 09:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
928,18 RON
din 928,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro