Ofertă acceptată Cumpărare directă

Releu miniaturizat, implantabil, 5mm intre pinii contactului, alimentare 230Vc.a., 2C, 8A, AgNi

Număr anunț
DA23023303
Autoritate contractantă
APA SERVICE SA (CUI 22131317)
Furnizor / câștigător
CHORUS RESEARCH ENGINEERING DISTRIBUTION S.R.L. (CUI RO13808750)
Cod CPV
31221100-2 · Relee de putere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
73,68 RON
Valoare atribuită
73,68 RON
Data publicării
14.05.2019 11:05
Termen limită
19.05.2019 17:00
Data finalizării
14.05.2019 11:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

73,68 RON

din 73,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.