Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Agenda Medicala 2019
- Număr anunț
- DA23012516
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf. Ioan" Galati (CUI 3346875)
- Furnizor / câștigător
- GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
- Cod CPV
- 22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 179,04 RON
- Valoare atribuită
- 179,04 RON
- Data publicării
- 13.05.2019 12:42
- Termen limită
- 18.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2019 09:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
179,04 RON
din 179,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro