Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,7% sub estimat
ACHIZIȚIONARE DE BONURI DE COMBUSTIBIL CU VALOARE FIXĂ (80 carnete/25 file)
- Număr anunț
- DA23021613
- Autoritate contractantă
- Judetul Covasna (CUI 4201988)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM MARKETING SRL (CUI RO11201891)
- Cod CPV
- 22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 84.205,60 RON
- Valoare atribuită
- 83.613,60 RON 0,7% sub estimat
- Data publicării
- 14.05.2019 10:05
- Termen limită
- 19.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2019 11:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
83.613,60 RON
din 84.205,60 RON estimat
0,7%
Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 592 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.