Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rovinieta electronica vehicule categoria H, valabilitate 12 luni, AUTOBUZ MERCEDES CJ52LTA

Număr anunț
DA23017120
Autoritate contractantă
CASA DE CULTURA A STUDENTILOR CLUJ-NAPOCA (CUI 4349110)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
Cod CPV
22453000-0 · Viniete de automobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.239,11 RON
Valoare atribuită
2.239,11 RON
Data publicării
13.05.2019 15:17
Termen limită
18.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 16:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.239,11 RON

din 2.239,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.