Ofertă refuzată
Cumpărare directă
DEXTROSE SOL.PERF. 10% VIOSER FLAC. 250ML X 10 * GLUCOZA
- Număr anunț
- DA22996301
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA IALOMITA (CUI 7639762)
- Furnizor / câștigător
- FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. (CUI RO3572074)
- Cod CPV
- 33692400-1 · Solutii pentru perfuzii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 100,95 RON
- Valoare finală
- 100,95 RON
- Data publicării
- 10.05.2019 10:13
- Data finalizării
- 14.05.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.