Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Betadine 10% 120 ml. solutie
- Număr anunț
- DA22998689
- Autoritate contractantă
- SPITAL ORASENESC TG LAPUS (CUI 3695247)
- Furnizor / câștigător
- EUROPHARM HOLDING SA (CUI RO6567900)
- Cod CPV
- 24960000-1 · Diferite produse chimice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 401,60 RON
- Valoare atribuită
- 401,60 RON
- Data publicării
- 10.05.2019 11:37
- Termen limită
- 15.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2019 07:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
401,60 RON
din 401,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro