Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Scanner profesional Brother, pachet birotica
- Număr anunț
- DA23023422
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic Zeyk Domokos (CUI 17094468)
- Furnizor / câștigător
- NETTER SYSTEM SRL (CUI RO15711087)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.278,56 RON
- Valoare atribuită
- 2.278,56 RON
- Data publicării
- 14.05.2019 11:09
- Termen limită
- 19.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2019 12:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.278,56 RON
din 2.278,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro