Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de acoperiri suprafete, pardoseli si pereti - 01
- Număr anunț
- DA23020016
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI RO4204003)
- Furnizor / câștigător
- CS EXPERT CONSTRUCT IMPEX S.R.L. (CUI RO424901)
- Cod CPV
- 45430000-0 · Lucrari de imbracare a podelelor si a peretilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 66.238,30 RON
- Valoare atribuită
- 66.238,30 RON
- Data publicării
- 14.05.2019 09:08
- Termen limită
- 19.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2019 12:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
66.238,30 RON
din 66.238,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro