Ofertă acceptată Cumpărare directă

Acumulator UPS Ultracell UL18-12, 12 V, 18 Ah [UL18-12]

Număr anunț
DA23017437
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC MIRCEA ELIADE (CUI 24437674)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
268,90 RON
Valoare atribuită
268,90 RON
Data publicării
13.05.2019 15:33
Termen limită
18.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

268,90 RON

din 268,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.