Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HP Q2612A LJ M1319 1010/1012/1015/3015/3020 /CANON LBP2900
- Număr anunț
- DA23024063
- Autoritate contractantă
- Agentia pentru Plati si Inspectie Sociala a Municipiului Bucuresti (CUI 24735085)
- Furnizor / câștigător
- OBSIDIAN COM SRL (CUI RO21102615)
- Cod CPV
- 30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 105 RON
- Valoare atribuită
- 105 RON
- Data publicării
- 14.05.2019 11:30
- Termen limită
- 19.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2019 11:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
105 RON
din 105 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro