Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Waste Toner Bottle (A0XPWY1) (A0XPWY2)(A2WYWY3)(A0XPWY5)(WX-102) pentru Multifunctional Konica Minol
- Număr anunț
- DA23021527
- Autoritate contractantă
- S.C. COMPANIA MUNICIPALA CONSOLIDARI S.A. (CUI RO37764937)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI RO16005870)
- Cod CPV
- 30125120-8 · Toner pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.047 RON
- Valoare atribuită
- 1.047 RON
- Data publicării
- 14.05.2019 10:02
- Termen limită
- 19.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2019 12:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.047 RON
din 1.047 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro