Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie toner BROTHER HL-L6400DW CARTUS TONER G&G BLACK TN3480 8K COMPATIBIL
- Număr anunț
- DA23019386
- Autoritate contractantă
- SD3 SALUBRITATE SI DESZAPEZIRE S3 SRL (CUI 37804020)
- Furnizor / câștigător
- TOKO SRL (CUI RO6118600)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 96,12 RON
- Valoare atribuită
- 96,12 RON
- Data publicării
- 14.05.2019 08:36
- Termen limită
- 19.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2019 11:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
96,12 RON
din 96,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro