Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Memorie RAM DDR4 PATRIOT Signature 8Gb
- Număr anunț
- DA23009625
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN ARGES (CUI 4229660)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTECH SRL (CUI RO15025380)
- Cod CPV
- 30236113-7 · Memorie dinamica sincrona cu acces aleatoriu (SDRAM) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.539,52 RON
- Valoare atribuită
- 1.539,52 RON
- Data publicării
- 13.05.2019 11:15
- Termen limită
- 18.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.05.2019 11:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.539,52 RON
din 1.539,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro