Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE PROIECTARE PENTRU ILUMINAT PUBLIC - FAZA PT+DE+PAC
- Număr anunț
- DA23014609
- Autoritate contractantă
- Comuna Lunguletu (Primaria Lunguletu) (CUI 4402752)
- Furnizor / câștigător
- GILEON INST-EL SRL (CUI RO15434059)
- Cod CPV
- 71323100-9 · Servicii de proiectare a sistemelor de energie electrica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.478,99 RON
- Valoare atribuită
- 7.478,99 RON
- Data publicării
- 13.05.2019 13:52
- Termen limită
- 19.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2019 11:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.478,99 RON
din 7.478,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro