Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET MATERIALE
- Număr anunț
- DA23015399
- Autoritate contractantă
- CENTRUL SCOLAR DE EDUCATIE INCLUZIVA, ORASUL BREAZA (CUI 29056158)
- Furnizor / câștigător
- AAD TOTAL ADMINISTRATION SRL (CUI RO15016633)
- Cod CPV
- 39143110-0 · Paturi, piese pentru paturi si tapiserii pentru mobilier speciale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 730,66 RON
- Valoare atribuită
- 730,66 RON
- Data publicării
- 13.05.2019 14:19
- Termen limită
- 18.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.05.2019 14:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
730,66 RON
din 730,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro