Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare serviciu spalatorie si curatatorie uscata
- Număr anunț
- DA23015198
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01416 SLOBOZIA (CUI 26862395)
- Furnizor / câștigător
- ATLANTIC SRL (CUI RO3928652)
- Cod CPV
- 98311100-7 · Servicii de gestionare a spalatoriilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 882,32 RON
- Valoare atribuită
- 882,32 RON
- Data publicării
- 13.05.2019 14:12
- Termen limită
- 18.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2019 09:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
882,32 RON
din 882,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro