Ofertă refuzată Cumpărare directă

MATERIALE CURATENIE

Număr anunț
DA22990962
Autoritate contractantă
Școala Gimnazială Sadova (CUI 16117962)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI RO26784173)
Cod CPV
39831300-9 · Produse de curatat pentru podele (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
940,44 RON
Valoare finală
940,44 RON
Data publicării
09.05.2019 14:42
Termen limită
14.05.2019 17:00
Data finalizării
14.05.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.