Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dozator sapun lichid (dezinfectant), inox, cu senzor, 1200 ml

Număr anunț
DA23013970
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII NATIONALE - U.M.02275 BALTATESTI (CUI 6247787)
Furnizor / câștigător
DELPHI SERV & TRADE SRL (CUI RO25621437)
Cod CPV
39831700-3 · Distribuitoare automate de sapun (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.987,20 RON
Valoare atribuită
1.987,20 RON
Data publicării
13.05.2019 13:30
Termen limită
18.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 14:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.987,20 RON

din 1.987,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.