Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Camera DOME HIKVISION DS-2CD2342WD-I 2.8mm
- Număr anunț
- DA23021296
- Autoritate contractantă
- R.A. ROMATSA - ADMINISTRATIA ROMANA A SERVICIILOR DE TRAFIC AERIAN (CUI RO1589932)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRIC STANDARD PREST SRL (CUI RO9178894)
- Cod CPV
- 32333200-8 · Camere video (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.780 RON
- Valoare atribuită
- 4.780 RON
- Data publicării
- 14.05.2019 09:55
- Termen limită
- 19.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2019 11:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.780 RON
din 4.780 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro