Ofertă refuzată Cumpărare directă

montaj (3 uși)

Număr anunț
DA23018267
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA ARAD (CUI 13934937)
Furnizor / câștigător
BRIXIA SRL (CUI RO11747223)
Cod CPV
44523200-4 · Montaje (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
166,60 RON
Valoare finală
166,60 RON
Data publicării
13.05.2019 16:37
Data finalizării
14.05.2019 08:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.