Ofertă acceptată Cumpărare directă

MASCA 3M HEPA SI SUPAPA FFP3

Număr anunț
DA23028080
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL SPITAL TARGU OCNA (CUI 10167490)
Furnizor / câștigător
BIZMED SRL (CUI 27647093)
Cod CPV
33157100-6 · Masti de gaze medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.970 RON
Valoare atribuită
5.970 RON
Data publicării
14.05.2019 13:51
Termen limită
19.05.2019 17:00
Data finalizării
14.05.2019 15:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.970 RON

din 5.970 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.