Ofertă acceptată Cumpărare directă

Eprubete PS 12x86mm/5ml, cilindrice, dop rosu, STERILE

Număr anunț
DA23026895
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL "DR. CORNEL IGNA" CAMPIA TURZII (CUI 4288268)
Furnizor / câștigător
TUNIC PROD SRL (CUI RO3573061)
Cod CPV
33141000-0 · Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
240 RON
Valoare atribuită
240 RON
Data publicării
14.05.2019 13:08
Termen limită
19.05.2019 17:00
Data finalizării
14.05.2019 13:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

240 RON

din 240 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.