Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparti balustrazi si tablieri poduri si podete

Număr anunț
DA23020196
Autoritate contractantă
COMUNA REMETEA (PRIMARIA COMUNEI REMETEA BIHOR) (CUI 4577223)
Furnizor / câștigător
SPERANŢA REMETEA SRL (CUI 31151542)
Cod CPV
45341000-9 · Montare de balustrade (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.028,45 RON
Valoare atribuită
15.028,45 RON
Data publicării
14.05.2019 09:16
Termen limită
19.05.2019 17:00
Data finalizării
14.05.2019 09:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.028,45 RON

din 15.028,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.