Ofertă acceptată Cumpărare directă

Publicare in ziar - anunt privind autorizatie de protectia mediului

Număr anunț
DA23019886
Autoritate contractantă
Comuna Branistea (CUI 4344279)
Furnizor / câștigător
JURNAL MEDIA TOP S.R.L. (CUI RO30373990)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25,21 RON
Valoare atribuită
25,21 RON
Data publicării
14.05.2019 09:03
Termen limită
19.05.2019 17:00
Data finalizării
14.05.2019 12:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25,21 RON

din 25,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.