Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari montare, instalare gard

Număr anunț
DA23016387
Autoritate contractantă
COMUNA GANEASA (CUI 4364411)
Furnizor / câștigător
LUCA STEFAN VASILE SRL (CUI RO35946037)
Cod CPV
45340000-2 · Lucrari de instalare de garduri, de balustrade si de dispozitive de siguranta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
79.346 RON
Valoare atribuită
79.346 RON
Data publicării
13.05.2019 14:49
Termen limită
18.05.2019 17:00
Data finalizării
14.05.2019 08:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

79.346 RON

din 79.346 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.