Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Prestari servicii I.S.C.I.R. operator R.S.T.V.I. VALCEA
- Număr anunț
- DA22919693
- Autoritate contractantă
- REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI RO1590236)
- Furnizor / câștigător
- POPESCU E.I TRAIAN (CUI 27652618)
- Cod CPV
- 71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.600 RON
- Valoare atribuită
- 3.600 RON
- Data publicării
- 25.04.2019 12:29
- Termen limită
- 19.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2019 12:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.600 RON
din 3.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro