Ofertă refuzată Cumpărare directă

Varfuri de pipeta cu filtru 1-200µl, Varfuri de pipeta cu filtru 100-1000µl, Tuburi Eppendorf 1.5 ml

Număr anunț
DA23020837
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR CALARASI (CUI 3233116)
Furnizor / câștigător
FILARA BIOMED SRL (CUI 26561708)
Cod CPV
38437110-1 · Varfuri de pipete (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
213,85 RON
Valoare finală
213,85 RON
Data publicării
14.05.2019 09:41
Termen limită
19.05.2019 17:00
Data finalizării
14.05.2019 10:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.