Ofertă acceptată
Cumpărare directă
achizitie Scannere Reflecta x9-Scan film, LCD display, SD-slot
- Număr anunț
- DA23016019
- Autoritate contractantă
- MUZEUL NATIONAL AL AGRICULTURII (CUI 4232046)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 38520000-6 · Scanere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 499,99 RON
- Valoare atribuită
- 499,99 RON
- Data publicării
- 13.05.2019 14:38
- Termen limită
- 18.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.05.2019 16:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
499,99 RON
din 499,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro