Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Camera video 4K SONY FDR-AX33, negru, geanta, card

Număr anunț
DA23015705
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0565 BISTRITA - JANDARMERIA (CUI 9100828)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
38651000-3 · Aparate de fotografiat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.190,11 RON
Valoare atribuită
6.190,11 RON
Data publicării
13.05.2019 14:28
Termen limită
18.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 15:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.190,11 RON

din 6.190,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.