Ofertă acceptată Cumpărare directă

Brosuri promovare

Număr anunț
DA23028258
Autoritate contractantă
Agentia Pentru Dezvoltare Regionala Vest (CUI 11354496)
Furnizor / câștigător
TIPLOG S.R.L. (CUI RO30862768)
Cod CPV
39294100-0 · Produse informative si de promovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.436 RON
Valoare atribuită
2.436 RON
Data publicării
14.05.2019 13:58
Termen limită
19.05.2019 17:00
Data finalizării
14.05.2019 14:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.436 RON

din 2.436 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.