Ofertă acceptată Cumpărare directă

APARAT AUTOMAT PENTRU PREPARARE CAFEA GAGGIA VELASCA PRESTIGE

Număr anunț
DA22979068
Autoritate contractantă
R 361684 Banca Nationala a Romaniei
Furnizor / câștigător
SILMAR 2000 ELECTROCASNICE S.R.L. (CUI RO12582204)
Cod CPV
39711200-1 · Dispozitive de preparare a alimentelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.300 RON
Valoare atribuită
2.300 RON
Data publicării
08.05.2019 15:29
Termen limită
14.05.2019 17:00
Data finalizării
14.05.2019 10:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.300 RON

din 2.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.