Ofertă acceptată Cumpărare directă

RECLASIFICARE PONTON ACOSTARE PA 1591

Număr anunț
DA23020635
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA ADMINISTRATIA ZONEI LIBERE SULINA (CUI 3053425)
Furnizor / câștigător
COMPLEX DELTA SRL (CUI RO2361176)
Cod CPV
50241000-6 · Servicii de reparare si de intretinere a navelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
123.484 RON
Valoare atribuită
123.484 RON
Data publicării
14.05.2019 09:32
Termen limită
19.05.2019 17:00
Data finalizării
14.05.2019 09:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

123.484 RON

din 123.484 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.